- FoititikaNea Newsroom
- |
ΕΑΠ: Οι πίνακες με τα ονόματα (σειρά κατάταξης) των Υποψήφιων Μελών ΣΕΠ (2020-2023) των Θεματικών Ενοτήτων
Πίνακες Σειράς Κατάταξης Υποψήφιων Μελών Σ.Ε.Π. για τα Ακαδημαϊκά έτη 2020-2023 των Θεματικών Ενοτήτων που εγκρίθηκαν στην υπ’ αριθμ. 488/11-09-2020 Συνεδρίαση της ΔΕ.
Το Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο ενημερώνει το κοινό ότι έχει αναρτηθεί η απόφαση της υπ. αριθμ. 488/11-09-2020 Συνεδρίασης της Δ.Ε. του ΕΑΠ σχετικά με την έγκριση των πρακτικών αξιολόγησης υποψηφίων μελών Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ), για τα ακαδημαϊκά έτη 2020-2023, με ΑΔΑ: ΩΕ5146ΨΖΣΘ-3ΞΒ.
Τα «Φοιτητικά Νέα» σας παραθέτουν παρακάτω τους πίνακες με τη σειρά κατάταξης.
Επιπλέον, η Δ.Ε. αποφάσισε ομόφωνα ότι τα υποψήφια μέλη ΣΕΠ δύνανται να καταθέσουν ένσταση εντός πέντε (5) ημερολογιακών ημερών από την επόμενη ημέρα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων.
Σύμφωνα με τα ανωτέρω το χρονικό διάστημα υποβολής των ενστάσεων ορίζεται από 12/09/2020 έως και 16/09/2020.
Για περαιτέρω διευκρινίσεις μπορείτε να απευθυνθείτε στο Γραφείο Θεμάτων μελών ΣΕΠ αποστέλλοντας email στον Υπεύθυνο Διαχείρισης Θεμάτων Μελών ΣΕΠ του εκάστοτε Προγράμματος Σπουδών:
ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΑΣΚ62 | |||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 1 | ΤΖΑΝΑΚΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 2 | ΠΑΤΕΡΑΚΗ | ΜΙΜΗΝΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 3 | ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | ΜΙΧΑΛΗΣ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 4 | ΠΑΤΙΤΣΑ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 5 | ΚΕΦΗ ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΕΡΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 6 | ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ | ΑΒΡΑΑΜ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 7 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ | ΜΑΡΙA | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 8 | ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ | ΗΒΗ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 9 | ΜΠΟΥΝΑ | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 10 | ΠΕΓΚΛΙΔΟY | ΑΘΗΝΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 11 | ΧΑΛΚΙΔΟΥ | ΑΣΠΑΣΙΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 12 | ΣΙΩΤΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 13 | ΜΑΛΑΚΑΣΗ | ΣΥΝΘΙΑ ΕΛΕΝΗ | ||||
2020-2023 | ΑΣΚ | ΑΣΚ62 | 14 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ | ΕΙΡΗΝΗ | ||||
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ10 |
| ||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 1 | ΤΣΑΚΝΑΚΗ | ΟΛΥΜΠΙΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 2 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 3 | ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ | ΜΑΡΙΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 4 | ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ | ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 5 | ΠΑΤΕΡΑΚΗ | ΟΛΓΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 6 | ΓΑΛΑΝΗ | ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 7 | ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ | ΠΗΝΕΛΟΠΗ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 8 | ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 9 | ΝΙΚΟΥ | ΧΡΗΣΤΟΣ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 10 | ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ | ΑΘΗΝΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 11 | ΚΑΝΑΡΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 12 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΝΗ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 13 | ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΜΑΡΙΑ |
| |||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ10 | 14 | ΠΑΠΠΑ | ΜΑΡΙΝΑ |
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ11 | |||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 1 | ΛΑΧΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 2 | ΠΑΝΤΑΖΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 3 | ΚΑΚΑΡΗ | ΔΙΑΜΑΝΤΩ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 4 | ΠΑΤΕΡΑΚΗ | ΟΛΓΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 5 | ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ | ΠΗΝΕΛΟΠΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 6 | PAPAS | CHRISTIAN RENE | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 7 | ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 8 | ΞΕΝΑΚΗ | ΑΝΤΩΝΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 9 | ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ11 | 10 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ||||||
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ20 | |||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 1 | ΛΑΧΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 2 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 3 | ΓΚΙΝΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 4 | ΤΣΑΚΝΑΚΗ | ΟΛΥΜΠΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 5 | PAPAS | CHRISTIAN RENE | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 6 | ΚΟΡΔΩΝΗ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 7 | ΜΕΝΟΥΤΗ | ΚΑΝΕΛΛΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 8 | ΓΑΛΑΝΗ | ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 9 | ΚΑΚΑΡΗ | ΔΙΑΜΑΝΤΩ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 10 | ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ | ΑΘΗΝΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 11 | ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ | ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 12 | ΤΑΝΤΣΗ | ΑΝΝΕΤΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 13 | ΞΕΝΑΚΗ | ΑΝΤΩΝΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 14 | ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΜΑΡΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 15 | ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ20 | 16 | ΣΑΜΙΟΥ | ΑΝΤΙΓΟΝΗ | ||||||
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ21 | |||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 1 | ΚΟΥΡΔΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 2 | ΝΙΚΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 3 | ΠΑΝΤΑΖΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 4 | ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ | ΜΑΡΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 5 | ΚΟΡΔΩΝΗ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 6 | ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ | ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 7 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 8 | ΤΑΝΤΣΗ | ΑΝΝΕΤΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 9 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 10 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 11 | ΣΑΜΙΟΥ | ΑΝΤΙΓΟΝΗ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 12 | ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 13 | ΝΙΚΟΥ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 14 | ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ | ΜΑΡΙΑ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 15 | ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||
2020-2023 | ΓΑΛ | ΓΑΛ21 | 16 | ΠΑΠΠΑ | ΜΑΡΙΝΑ |
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ10 | |||||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 1 | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 2 | ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 3 | ΚΩΣΤΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 4 | ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 5 | ΝΤΟΒΟΛΗ | ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 6 | ΜΠΑΛΤΑΣ | ΑΝΔΡΕΑΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 7 | ΛΕΚΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 8 | ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ | ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 9 | ΗΛΙΟΥ | ΓΙΩΡΓΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ10 | 10 | ΤΖΕΚΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||||||||
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ11 | |||||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 1 | ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 2 | ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 3 | ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 4 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 5 | ΑΥΘΙΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 6 | ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ | ΑΛΚΙΣΤΙΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 7 | ΜΠΑΛΑΣΚΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 8 | ΚΟΛΥΠΕΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 9 | ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 10 | ΚΟΡΩΝΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 11 | ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ | ΕΛΕΝΗ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 12 | ΚΟΥΡΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΝΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 13 | ΛΕΙΒΑΔΗ | ΣΤΕΛΛΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 14 | ΜΠΕΛΙΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ11 | 15 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΥΛΤΑΝΑ | ||||||||
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ12 | |||||||||||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 1 | ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ | ΧΑΡΙΛΑΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 2 | ΑΥΘΙΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 3 | ΤΣΙΤΣΚΑΡΗ | ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 4 | ΚΟΛΥΠΕΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 5 | ΤΣΟΡΔΙΑ | ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 6 | ΚΟΡΩΝΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 7 | ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 8 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 9 | ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ | ΘΩΜΑΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 10 | ΤΖΟΥΜΑΚΑ | ΕΥΓΕΝΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 11 | ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ | ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 12 | ΓΡΟΥΓΙΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 13 | ΜΠΑΛΛΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 14 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 15 | ΚΥΡΙΑΚΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ||||||||
2020-2023 | ΔΑΘ | ΔΑΘ12 | 16 | ΨΑΡΡΟΥ | ΜΑΡΙΑ |
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΕΤΑ50 | |||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 1 | ΣΠΑΝΑΚΑ | ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 2 | ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 3 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΟΦΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 4 | ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ | ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 5 | ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ | ΗΛΙΑΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 6 | ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 7 | ΜΟΥΖΑΚΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 8 | ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 9 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 10 | ΚΩΤΣΙΔΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 11 | ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 12 | ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 13 | ΝΙΑΡΗ | ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 14 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ | ΛΑΜΠΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 15 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 16 | ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ | ΑΝΘΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 17 | ΖΑΧΑΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 18 | ΖΑΡΑΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 19 | ΓΟΓΟΥΛΟΥ | ΑΓΟΡΙΤΣΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 20 | ΒΟΣΚΑΚΗ | ΟΥΡΑΝΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 21 | ΛΑΒΡΑΝΟΣ | ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 22 | ΡΟΥΣΟΥΛΙΩΤΗ | ΘΩΜΑΪΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 23 | ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 24 | ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ | ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 25 | ΓΚΟΤΖΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 26 | ΠΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 27 | ΤΖΑΦΙΛΚΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 28 | ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 29 | ΚΟΜΝΗΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 30 | ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 31 | ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 32 | ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 33 | ΤΖΙΑΦΑ | ΕΛΕΝΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 34 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 35 | ΓΟΥΠΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 36 | ΖΑΧΑΡΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 37 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 38 | ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 39 | ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ | ΔΟΜΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 40 | ΣΤΥΛΑ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ50 | 41 | ΜΗΛΙΟΣ | ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ |
Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΕΤΑ51 | |||||
ΑΚ ΕΤΟΣ | Π.Σ. | Θ.Ε. | ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 1 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 2 | ΜΑΝΟΥΣΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 3 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ | ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 4 | ΣΠΑΝΑΚΑ | ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 5 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΟΦΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 6 | ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ | ΗΛΙΑΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 7 | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ | ΑΝΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 8 | ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ | ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 9 | ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 10 | ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 11 | ΓΚΙΟΣΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 12 | ΜΟΥΖΑΚΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 13 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 14 | ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 15 | ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 16 | ΚΩΤΣΙΔΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 17 | ΣΙΑΚΑΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 18 | ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ | ΑΡΕΤΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 19 | ΝΙΑΡΗ | ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 20 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ | ΛΑΜΠΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 21 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 22 | ΨΩΜΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 23 | ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ | ΑΝΘΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 24 | ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 25 | ΖΑΧΑΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 26 | ΖΑΡΑΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 27 | ΒΟΣΚΑΚΗ | ΟΥΡΑΝΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 28 | ΔΟΥΚΑΚΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 29 | ΛΑΒΡΑΝΟΣ | ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 30 | ΠΟΤΑΜΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 31 | ΓΟΓΟΥΛΟΥ | ΑΓΟΡΙΤΣΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 32 | ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 33 | ΡΟΥΣΟΥΛΙΩΤΗ | ΘΩΜΑΪΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 34 | ΓΚΟΤΖΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 35 | ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ | ΜΑΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 36 | ΒΕΚΥΡΗ | ΙΩΑΝΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 37 | ΠΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 38 | ΤΣΙΑΚΗΣ | ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 39 | ΤΖΑΦΙΛΚΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 40 | ΚΟΜΝΗΝΟΥ | ΙΩΑΝΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 41 | ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 42 | ΔΑΛΑΚΩΣΤΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 43 | ΚΟΜΝΗΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 44 | ΝΑΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 45 | ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ | ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΑΠΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 46 | ΜΠΕΑΖΙΔΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 47 | ΜΠΟΥΤΑ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 48 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ | ΣΥΜΕΩΝ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 49 | ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 50 | ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 51 | ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 52 | ΤΖΙΑΦΑ | ΕΛΕΝΗ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 53 | ΖΑΧΑΡΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 54 | ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 55 | ΣΤΥΛΑ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 56 | ΤΖΑΒΑΡΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 57 | ΜΗΛΙΟΣ | ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 58 | ΓΟΥΠΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 59 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 60 | ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ |
2020-2023 | ΕΤΑ | ΕΤΑ51 | 61 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία νέα για το ΕΑΠ.